svíčka vonná sklo VANILKA 90g (hoří 22hod)
Kód: MA-399606
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
ARÔME Svíčka 90 g, ve skle a flower boxu, VanillaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595556492024 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,441 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
