svíčka vonná sklo WOODLAND ROAD 411g (hoří 70hod)
Kód: MA-716300
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka vonná sklo WOODLAND ROAD 411 g, hoří 70 hod. hmotnost: 411 g doba hoření: 70 hodin Vonná svíčka, která Vám doma vykouzlí příjemnou atmosféru a provoní interiér.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5038581133492 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 9,5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,85 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,17325 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
