tablety prací WASCHKÖNIG COLOR 0,6kg, 32 dávek
Kód: MA-824814
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
tablety prací WASCHKÖNIG COLOR 0,6 kg, 32 dávek. hmotnost: 0,6 kg Praktické a vysoce účinné kapsle na praní barevného prádla s technologií Active Proteine. Každá tableta je přesně odměřená, rychle se rozpouští i při nízkých teplotách (např. od 20 °C), a poskytuje komplexní péči v jedné dávce. Technologie Active Proteine spojuje klíčové efekty: Odstraňování skvrn – spolehlivá čistota i u odolných skvrn. Ochrana barev – barvy zůstávají intenzivní a svěží. Zjemnění tkanin – prádlo hebké na dotek. Svěží vůně – příjemný aromatický zážitek po každém praní. Ochrana vláken – proteiny pečují o strukturu materiálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 4260418935615 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,608 kg |
| Objem přepravní: | 6,82 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
