tác 21x14cm PH BÍ
Kód: MA-300341
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 21 x 14 cm, PH BÍ. rozměry: 21 x 14 cm materiál: plast barva: bílá Plastový tác k přenášní či servírování nápojů, chlebíčků a dezertů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590127701512 |
| Hloubka přepravní: | 14,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,072 kg |
| Objem přepravní: | 0,46224 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21,4 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
