tác 32x22cm PH GR
Kód: MA-300371
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 32 x 22 cm, PH GR. rozměry: 32 x 22 cm materiál: plast barva: granit Plastový tác k přenášení či servírování nápojů a pochutin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590127701543 |
| Hloubka přepravní: | 22,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Objem přepravní: | 1,10208 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32,8 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
