tác (čtverce) 49x35cm PH mix barev
Kód: MA-302081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác (čtverce) 49 x 35 cm, PH mix barev. rozměry: 49 x 35 cm materiál: plast mix barev: bílá, hnědá, šedý granit Plastový tác slouží k přenášení a servírování nápojů či talřů s jídlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8590855000246 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,54 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 59,892 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka přepravní: | 49,6 cm |
| Typ podnosu: | podnos |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 34,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
