tác (kosočtv.malé) 39x26cm PH mix barev
Kód: MA-245575
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác (kosočtverce malé) 39 x 26 cm, PH mix barev. materiál: plast mix barev: bílá, granit, béžová, hnědá, červená Plastový tác slouží k přenášení a servírování nápojů či talřů s jídlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8595096911641 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,176 kg |
| Objem přepravní: | 32,76 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
