tác (pruhy) 43x33cm s uchy PH mix barev
Kód: MA-226481
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác (pruhy) 43 x 33 cm, s uchy, PH mix barev. rozměry: 43 x 33 cm materiál: plast mix barev: bílá, béžová Plastový tác slouží k přenášení a servírování nápojů či talřů s jídlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8594020081160 |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 38,5728 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 32,8 cm |
| Typ podnosu: | podnos |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 48 cm |
| Zařazení - jídelna: | Tácy a podnosy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
