tác 18x12x3,5cm PH RŮŽ tm. CULINARIA
Kód: MA-287886
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Servírovací tác CULINARIA 18 x 12 x 3,5 cm je určený k podávání nejrůznějších pokrmů a pochutin. Tác je vyroben z odolného plastu a je vhodný od myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022604823 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,756 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
