tác 20x15x2cm PH mix barev
Kód: MA-229581
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 20 x 15 x 2 cm, PH mix barev. rozměry: 20 x 15 x 2 cm materiál: plast mix barev: modrá, bílá, slonová kost, bílý mramor Tác je skvělým pomocníkem při přenášení a servírování většího množství hrnků, sklenic či misek s občerstvením.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594000032430 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,068 kg |
| Objem přepravní: | 3,15 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
