tác 21x14cm ROSE melamin
Kód: MA-267590
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 21 x 14 cm, ROSE, melamin. rozměry: 21 x 14 cm materiál: melamin Melaminový tác ROSE je výborným pomocníkem k přenášení více potravin a nápojů najednou. Nádobí se vyrábí z melaminové pryskyřice, která je velmi odolná. Melaminové nádobí je lehké a snadno se s ním manipuluje, není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8590419042996 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,693 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 2,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
