tác 23,5x23,5x2cm PH MINT CULINARIA
Kód: MA-337315
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Servírovací tác CULINARIA o rozměru 23,5 x 23,5 x 2 cm je určený k podávání nejrůznějších pokrmů a pochutin. Tác je vyroben z odolného plastu a je vhodný od myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022556535 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,108 kg |
| Objem přepravní: | 1,152 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
