tác 28x18cm PH MRAM
Kód: MA-259731
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 28 x 18 cm, PH MRAM. rozměry: 28 x 18 cm materiál: plast barva: mramorová Plastový tác k přenášení či servírování nápojů a pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590394015909 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,162 kg |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
