tác 29,5x16,5cm ROSE melamin
Kód: MA-267588
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 29,5 x 16,5 cm, ROSE, melamin. rozměry: 29,5 x 16,5 cm materiál: melamin Melaminový tác ROSE je výborným pomocníkem k přenášení více potravin a nápojů najednou. Nádobí se vyrábí z melaminové pryskyřice, která je velmi odolná. elaminové nádobí je lehké a snadno se s ním manipuluje, není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022614938 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0,918 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 1,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
