tác 29x16x4cm PH mix barev
Kód: MA-229601
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 29 x 16 x 4 cm, PH mix barev. rozměry: 29 x 16 x 4 cm materiál: plast mix barev: modrá, bílá, slonová kost, bílý mramor Tác je skvělým pomocníkem při přenášení a servírování většího množství hrnků, sklenic či misek s občerstvením.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8594000032373 |
| Hloubka přepravní: | 29,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,162 kg |
| Objem přepravní: | 10,819125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16,3 cm |
| Výška přepravní: | 22,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
