tác 30x21,5cm LAVENDER melamin
Kód: MA-287877
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 30 x 21,5 cm, LAVENDER, melamin. rozměry: 30 x 21,5 cm materiál: melamin Melaminový tác LAVENDER je výborným pomocníkem k přenášení více potravin a nápojů najednou. Nádobí se vyrábí z melaminové pryskyřice, která je velmi odolná hrubému zacházení. Melaminové nádobí je lehké a snadno se s ním manipuluje. Není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8591022408599 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 0,99 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
