tác 30x21,5cm MEADOW melamin
Kód: MA-267248
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 30 x 21,5 cm, MEADOW, melamin. rozměry: 30 x 21,5 x 2 cm materiál: melamin barva: bílá Melaminový tác MEADOW je výborným pomocníkem k přenášení více potravin a nápojů najednou. Nádobí se vyrábí z melaminové pryskyřice, která je velmi odolná. Melaminové nádobí je lehké a snadno se s ním manipuluje. Není vhodné do myčky na nádobí. myčka: ne mikrovlnka: ne UPOZORNĚNÍ: není určeno pro přímý styk s potravinamiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022567944 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,168 kg |
| Objem přepravní: | 1,32 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
