tác 30x22cm PH mix barev
Kód: MA-307211
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 30 x 22 cm, PH mix barev. rozměry: 30 x 22 cm materiál: plast mix barev: bílá, fialová, zelená Plastový tác slouží k přenášení a servírování nápojů, chlebíčků či dezertů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8592942200171 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1671 kg |
| Objem přepravní: | 22 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
