tác 33x18x2cm PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-287888
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác servírovací CULINARIA s rozměrem 33 x 18 x 2 cm je vhodný k servírování různých pokrmů a pochutin. Tác je vyroben z odolného plastu a je vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022563809 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 0,891 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
