tác 33x18x2cm PH MINT CULINARIA
Kód: MA-337313
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 33 x 18 x 2 cm, PH MINT,CULINARIA. rozměry: 33 x 18 x 2 cm materiál: plast barva: lmint Servírovací tác CULINARIA je vhodný k servírování různých pokrmů a pochutin. Tác je vyroben z odolného plastu a je vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022558003 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,128 kg |
| Objem přepravní: | 0,891 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
