tác 35x26x2cm PH RŮŽ CULINARIA
Kód: MA-326944
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 35 x 26 x 2 cm, PH, CULINARIA, RŮŽ. rozměry: 35 x 26 x 2 cm materiál: plast barva: růžová Plastový tác CULINARIA v růžové barvě, je vhodný na servírování, přenášení potravin a nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022601679 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,23 kg |
| Objem přepravní: | 1,944 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
