tác 35x26x2cm PH SLON.KOST CULINARIA
Kód: MA-369833
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 35 x 26 x 2 cm, PH SLONOVÁ KOST, CULINARIA. rozměry: 35 x 26 x 2 cm materiál: plast barva: slonová kost Plastový tác CULINARIA v barvě Ivory, je vhodný na servírování, přenášení potravin a nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022571910 |
| Barva: | slonovinová |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,52 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Typ podnosu: | podnos |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Tácy a podnosy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
