tác 36,5x18x3,5cm PH RŮŽ CULINARIA
Kód: MA-369485
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Servírovací tác CULINARIA 36,5 x 18 x 3,5 cm je určený k podávání nejrůznějších pokrmů a pochutin. Tác je vyroben z odolného plastu a je vhodný od myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590419043856 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Objem přepravní: | 2,96 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
