tác 36x25,5cm ROSE s uchy melamin
Kód: MA-267589
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 36 x 25,5 cm, ROSE, s uchy, melamin. rozměry: 36 x 25,5 cm materiál: melamin Melaminový tác ROSE je výborným pomocníkem k přenášení více potravin a nápojů najednou. Nádobí se vyrábí z melaminové pryskyřice, která je velmi odolná. Melaminové nádobí je lehké a snadno se s ním manipuluje. Není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022614952 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,21 kg |
| Objem přepravní: | 2,916 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
