tác 37x15cm PH mix barev
Kód: MA-328341
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 37 x 15 cm, PH mix barev. rozměry: 37 x 15 cm materiál: plast mix barev: bílá, hnědá, granit Plastový tác je ideální k servírování chlebíčků či zákusků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594007792317 |
| Hloubka přepravní: | 37,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 3,778125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15,5 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
