tác 42x28x2cm PH mix barev
Kód: MA-229621
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 42 x 28 x 2 cm, PH mix barev. rozměry: 42 x 28 x 2 cm materiál: plast mix barev: modrá, bílá, slonová kost, bílý mramor Tác je skvělým pomocníkem při přenášení a servírování většího množství hrnků, sklenic či misek s občerstvením.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8594000032267 |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,328 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 18,816 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Typ podnosu: | podnos |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 16 cm |
| Zařazení - jídelna: | Tácy a podnosy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
