tác 50x35cm PH mix barev
Kód: MA-328331
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác 50 x 35 cm, PH mix barev. rozměry: 50 x 35 cm materiál: plast mix barev: bílá, hnědá, granit Plastový tác slouží k přenášení a servírování nápojů a talířů s jídlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594007792218 |
| Hloubka přepravní: | 1,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,6 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,65125 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Typ podnosu: | podnos |
| Výška přepravní: | 50,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Tácy a podnosy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
