tác ACCASA 41x27x2cm imitace skla PH
Kód: MA-369836
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác ACCASA 41 x 27 x 2 cm, imitace skla PH. rozměry: 41 x 27 x 2 cm materiál: plast barva: transparentní Plastový tác ACCASA je vhodný na servírování, přenášení potravin a nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8591022417614 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,152 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,296 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
| Zařazení - jídelna: | Tácy a podnosy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
