tác ACCASA pr.35cm imitace skla PH
Kód: MA-369600
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác ACCASA pr. 35 cm imitace skla PH. průměr: 35 cm matriál: plast Kulatý plastový tác s ozdobným dekorem o průměru 35 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022417584 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 2,45 dm3 |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
