tác AKCENT 40,5x29cm ovál Cr
Kód: MA-267309
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác AKCENT 40,5 x 29 cm, ovál, Cr. rozměry: 40,5 x 29 cm materiál: pochromovaný kov síla materiálu: 0,35 mm Oválný tác AKCENT - pochromovaný kovový tác s ozdobným gravírováním.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022368633 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,276 kg |
| Objem přepravní: | 1,23 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
