tác AKCENT 41x31cm Cr
Kód: MA-369621
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác AKCENT 41 x 31 cm, Cr. rozměry: 41 x 31 cm materiál: pochromovaný kov síla materiálu: 0,35 mm Hranatý tác AKCENT - pochromovaný kovový tác s ozdobným gravírováním.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8591022368657 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,352 kg |
| Objem přepravní: | 1,376 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
