tác AKCENT pr.35cm Cr
Kód: MA-287875
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác AKCENT pr. 35 cm, Cr. průměr: 35 cm materiál: pochromovaný kov síla materiálu: 0,35 mm Pochromovaný kovový tác AKCENT s ozdobným gravírováním,Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022368640 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 1,296 dm3 |
| Šířka přepravní: | 36 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
