tác krystal 30x30cm imitace skla PH
Kód: MA-226194
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tác KRYSTAL imitace skla 30 x 30 cm, plastový. materiál: plast barevné provedení: čirá rozměry: 30 x 30 cm Sevírovací tác KRYSTAL značky RENOSTAV. Elegatní tác je vhodný k sevírování občerstvení využitelný i jako podnos.Povrch je dekorován motivem hroznů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8594020083836 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,295 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 3,416 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 30,5 cm |
| Typ podnosu: | podnos |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Tácy a podnosy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
