tác NOSTALGIE 35x20,5x3cm imitace skla PH
Kód: MA-369601
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastový tác NOSTALGIE je vhodný na servírování, přenášení potravin a nápojů. Rozměr tácu 35 x 20 x 3 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590419043894 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,185 kg |
| Objem přepravní: | 2,205 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
