talíř mělký 23cm PH BÍ
Kód: MA-259779
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř mělký 23 cm, PH BÍ. průměr: 23 cm materiál: plast barva: bílá Plastový talř je vhodný nejen pro děti, je nerozbitný a lehce omyvatelný. Své uplatnění najde nejen doma, ale i na chatě, na zahradě či při kempování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590394006600 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,058 kg |
| Objem přepravní: | 1,3225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
