talíř dětský 17cm MINNIE PH
Kód: MA-370029
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dětský 17 cm, MINNIE, PH. průměr: 17 cm materiál: plast motiv: Mickey Mělký talíř MINNIE udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu. Vhodný do mikrovlnky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022549186 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,197 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
