talíř dětský 22cm MINNIE PH
Kód: MA-287902
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dětský 22 cm, MINNIE, PH. průměr: 22 cm materiál: plast motiv: Minnie Talíř mělký MINNIE udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu. .Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022410165 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,726 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
