talíř dětský hluboký 17,3cm FARMA PH mix barev
Kód: MA-259270
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dětský hluboký 17,3 cm, FARMA, PH mix barev. průměr: 17,3 cm materiál: plast mix barev: bílá, žlutá, světle modrá, zelená Dětský plastový talířek s potiskem - dekor FARMA - určený pro menší děti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590394065706 |
| Hloubka přepravní: | 17,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,0515 kg |
| Objem přepravní: | 1,017586 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17,3 cm |
| Výška přepravní: | 3,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
