talíř dětský hluboký 19cm MONA BÍ porcelánový
Kód: MA-282237
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dětský hluboký, 19 cm, MONA, BÍ porcelánový. průměr: 19 cm výška: 4 cm materiál: porcelán barva: bílá Talíř hluboký pro děti. Vhodný do myčky i MVT.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8592381185046 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,358 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,444 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
