talíř dětský mělký 21cm SOVY PH
Kód: MA-326945
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dětský mělký, 21 cm, SOVY, PH. průměr: 21 cm materiál: plast Plastový talíř OWL, s dětským motivem soviček udělá radost každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu. Není vhodný do mikrovlnné trouby, ani do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022594353 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 0,6615 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
