talíř dezertní 18,6cm puntíky ČRV keramický
Kód: MA-369958
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní 18,6 cm, puntíky, keramický ČRV. průměr: 18,6 cm materiál: keramika barva: červená Dezertní talíř DOTS, v červené barvě s bílými puntíky, je vyrobený z kvalitní keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8591022567227 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,39 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,9025 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Typ nádobí: | dezertní talíře |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
