talíř dezertní 19cm LAVENDER porcelánový
Kód: MA-325822
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní 19 cm, LAVENDER, porcelánový. průměr: 19 cm materiál: porcelán dekor: levandule Porcelánové talíře, jsou díky svému jemnému dekoru velice oblíbené. Jsou vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Dezertní talíř s dekorem, který nesmí chybět v žádné domácnosti. Je idální variantou pro klasické i moderní kuchyně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022351307 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem přepravní: | 1 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
