talíř dezertní 19cm MEADOW keramický
Kód: MA-267167
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní 19 cm, MEADOW, keramický. průměr: 19 cm materiál: keramika Dezertní talíř MEADOW, s krásným květinovým vzorem, se hodí k podávání studených i teplých pokrmů při všedních i svátečních příležitostech. Talíř je vhodný do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591022562215 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,218 kg |
| Objem přepravní: | 0,4 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
