talíř dezertní 19cm porcelánový BÍ
Kód: MA-268534
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní 19 cm, porcelánový BÍ. průměr: 19 cm materiál: porcelán barva: bílá Dezertní nedekorovaný talíř. Talíř je vhodný i do gastro provozu, lze jej používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022283042 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,252 kg |
| Objem přepravní: | 0,5415 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
