talíř dezertní 19x19cm PH MO ICE CULINARIA
Kód: MA-287898
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní hranatý CULINARIA 19 x 19 cm je určený k servírování nejrůznějších pokrmů a pochutin. Tác je vyroben z odolného plastu a je vhodný od myčky na nádobí. V nabídce další barvy a velikosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022605080 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
