talíř dezertní 20,5cm PH MO ICE CULINARIA
Kód: MA-287903
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř plastový dezertní CULINARIA o rozměru 20,5 cm v modré barvě je vhodný k podávání pokrmů. Talíř je vyrobený z plastu a je vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022605103 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,882 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
