talíř dezertní 20cm AMANDE keramický BÉŽ
Kód: MA-287897
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní 20 cm, AMANDE, keramický BÉŽ. průměr: 20 cm materiál: keramika barva: béžová Dezertní talíř AMANDE, béžový lesk, je vyrobený z kvalitní keramiky v EU. Lze použít do mikrovlné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití. Kolekce nabízí mnoho barev, můžete různě kombinovat jídelní sady dle vašich představ.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| EAN: | 8591022368138 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0,8 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
