talíř dezertní 21,3cm SHAPE keramický
Kód: MA-267159
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní 21,3 cm, SHAPE, keramický. průměr: 21,3 cm materiál: keramika Talíř dezertní SHAPE, v krémové barvě s dekorem krajky, vyrobený z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8591022599358 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,455 kg |
| Objem přepravní: | 1,21 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
