talíř dezertní 21,5cm PALAS keramický KRÉM
Kód: MA-326243
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní 21,5 cm, PALAS, keramický KRÉM. průměr: 21,5 cm materiál: keramika barva: krémová Dezertní talíř PALAS v barvě hnědé. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590419113559 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,475 kg |
| Objem přepravní: | 1,694 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
