talíř dezertní skleněný CADIX 19,5cm BÍ
Kód: MA-265110
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Talíř dezertní skleněný CADIX 19,5 cm, BÍ. průměr: 19,5 cm materiál: tvrzené sklo barva: bílá Tradiční talíř, který je nedílnou součástí každé domácnosti a kuchyně. Bez dekoru vypadají dezerty na talíři ještě chutněji. Vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 0026102377901 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 0,6 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
